פרסום באינסטגרם
השאר/י פרטים ונציג יחזור אליך

פרסום ב-Instagram

פרסום באינסטגרם שעובד

צילמת תמונה מדהימה, עיצבת אותה מושלם העלית אותה ועכשיו אתה מחכה לתגובות וללייקים בפיד שלך . זו הרגשה מדהימה כאשר אתה יודע שהתוכן שלך עובד מצוין ב Instagram. ובשביל המותג שלך אתה רוצה שההצלחה תהיה עקבית.

עם זאת, העבודה ב Instagram אינה פשוטה ודורשת העלאת תוכן מעניין ורלוונטי לאותו היום. אתה צריך לקדם את המותג שלך במטרה להגיע לקהל היעד הרחב ביותר האפשרי.

ב Instagram משתמשים כמיליארד רשומים (נכון לספטמבר 2018).

החלק הקשה, הוא ללמוד ולהבין כיצד לקדם את ה Instagram שלך, לא צריך לקחת מומחה כדי להצליח ולא צריך לשלם עבור כל עוקב בדף.

עקוב ופעל אחר "עשרת הדיברות" שלנו לקידום מוצלח ב Instagram ושיהיה בהצלחה:

  1. Instagram הפך לרשת חברתית עיקרית עבור משווקים. יתרה מזאת, הקהל הצעיר מחפש מידע על מותגים אינטראקציות ומעורבות ב Instagram . הפלטפורמה ממשיכה להיות סביבה של שיתוף, תיוג והערות . בנוסף צעירים יכולים להוות השראה עבור חבריהם. משתמשי הליבה של ה Instagram יכולים לנווט באפליקציה בקלות, למרות שהשיווק אינו מסורתי כפי שניתן לראות ב Facebook   ו Twitter . תמונות וסרטונים מהמותגים, מניבים מעורבות אשר עוזרת לך לקדם את דף ה Instagram של המותג. לפי המדד בלינק הבא הגולשים צפויים לבצע רכישה ממותג שהם עוקבים אחריו ברשתות החברתיות והתפעול הפשוט של ה Instagram(גלילת התמונות), מעמיד את התוכן של המותג באופן בולט בעיקר בקרב משתמשים ב smartphone וטאבלט.

Instagram, מהווה פלטפורמה מושלמת ליצור מעורבות בקרב קהל העוקבים. צריך רק ללמוד ולהבין את הסביבה ולנצל את האופן שבו הגולשים משתמשים ומבצעים אינטראקציה .

  1. בקידום המותג ב Instagram, אנו ממליצים לעשות הבחנה ברורה , בין החשבון העסקי שלך לבין חשבונות אישיים. בניית קהל עוקבים ממוקד ורלוונטי הינו ערך עליון בבניית העמוד העסקי.

תמונות "סלפי"של חברים, תמונות סלפי מטיולים ותמונות שאינן קשורות באופן ישיר למותג, יישארו מחוץ לדף העסקי, קהל העוקבים שלכם רוצה לראות תמונות ולעקוב אחר המותג עצמו, אין עניין לראות תמונות אישיות            שאינן קשורות באופן ישיר למוצר עצמו.

מצד שני ,זה לא אומר שה Instagram של המוצר שלכם צריך להיות מלא רק בתמונות של מוצרים. צריך ורצוי להשתמש ב"פרסונה" אנושית שתייצג את המותג, דוגמא לכך ניתן לראות בעמוד העסקי של חברת Dove  .           תמונות אנושיות של קידום המותג מזמינות עוקבים חדשים ומתעניינים  .

 

  1. הפוך את שם המשתמש שלך לחיפוש פשוט – רוב העוקבים שלך יודעים שהם יכולים למצוא אותך על ידי ביצוע חיפוש מהיר ב – Instagram  . תקפיד על שם אחיד בכל ערוצי הדיגיטל, שם פשוט וקל לאיות, ללא קו תחתון, תווים מיוחדים או מספרים.
  2. הצג את המידע אודות החברה (מתחת לשם המותג בכותרת) בצורה פשוטה ומובנת. תציג בצורה תמציתית מה עיקר העיסוק של החברה )דוגמא טובה לכך ניתן למצוא בעמוד של P&G) עם קישור לאתר החברה, בנוסף מומלץ להדגיש את נושא ה # ( hashtag ), ולבקש מקהל העוקבים לתייג תמונות עם שם החברה בתוספת # , דוגמא טובה לכך ניתן לראות  –  #proctergamble
  3. הפוך את השימוש ב Hashtag לשימוש קבוע בכל פוסט – ככלל אצבע שימוש ב Hashtag הינו כלי בסיסי לקידום המותג שלך ב Instagram  . שימוש נכון ב Hashtag יגדיל את החשיפה שלך באופן אורגני במידה אדירה. ה Hashtag לא חייב להתאים באופן ישיר למותג שלך, אבל עדיין צריך להיות רלוונטי . האם אתה יודע ש 7 מתוך 10 Hashtag הם ממותגים? נתון מדהים זה מדגיש את החשיבות של Hashtag ייחודי למותג שלך. שימוש בשילוב של Hashtag סביב הפרופיל שלך בשילוב Hashtags  הרלוונטיים לתחום שלך , יגדיל את קהל העוקבים והמעורבות באופן מובהק. בנוסף, מומלץ לעקוב אחר Hashtag של חברות מתחרות, גם אם לא תרצה "להתחרות" באותם ה Hashtags, זה עדיין יכול לפתוח בפנייך דרכים להגיע לקהל היעד שלך .
  4. השתמש ב – Geotagging – Instagram מאפשר לך לתייג את מיקום העסק שלך, אנו ממליצים  בעיקר לעסקים עם מיקומים רבים להשתמש ב Geotagging כדי לקדם את העסק במקומות שונים. תיוג המיקום מאפשר למשתמשי ה Instagram  לראות תמונות וסרטונים המשויכים לאזור מסוים וכך מגדיל את החשיפה של העסק הפרטי שלך. דוגמא לכך ניתן לראות ב  #telavivyafo

  1. הימנע מבניית עמוד עסקי רק של פרסומות – עוקבים שיתעניינו בתוכן שתפרסם ירצו לראות גם תמונות אוירה, תמונות של אנשים שרלוונטיות למותג, חושב להימנע מפרסום רק של תמונות מכרתיות שנראות כמו תמונות לפרסומת , חשוב בצורה יצירתית איך לשווק את העסק שלך ולבנות נכון את התמונות והתוכן המועבר בעמוד המותג. בלינק הבא תוכל לראות תמונת אוירה שמצד אחד מראה את המוצר, ומצד שני תמונת אוירה

  1. בחירת רקע מתאים לתמונות – פלטפורמות מדידה וניתוח הראו, שתמונות עם רקע כחול , ובכלל צבע כחול בולט בתמונה יצרו 24% יותר אנטרקציה בהשוואה לתמונות עם צבעי אדום או כתום. בנוסף תמונות בהירות יותר גם כן מגדילות את המעורבות בכ 24% בהשוואה לתמונות כהות יותר. אנחנו לא ממליצים להשתמש רק בתמונות שבהן מופיע צבע כחול, אבל בהחלט כדאי לשים לב ולשלב אלה כדי להגדיל את האינטראקציות בדף . להלן דוגמא של 2 תמונות עם # זהה, אך בתמונה עם המזוזה הכחולה יש כ 10 לייקים יותר מהתמונה עם המזוזה האדומה.

  1. השתמש ברשתות אחרות כדי לקדם את ה Instagram שלך – פרסם קישורים בכל הרשתות החברתיות שבהן המותג שלך מופיע כמו Facebook, LinkedIn,YouTube ואתר החברה.
  2. Instagram story- הסיפורים התווספו לאינסטגרם, ומטרתם לחשוף את מה שקורה בחיים האמיתיים. הסיפורים נמחקים כעבור 24 שעות , ניתן להציג תמונות מעוצבות וניתן להציג סרטונים קצרים של עד 15 שניות.

 

נשמע מעניין? נשמח להגיע לפגישה ולשמוע ממכם איך אנחנו יכולים לעזור .

השאר/י פרטים ונציג יחזור אליך

חייגו כעת