השאר/י פרטים ונציג יחזור אליך

קרן השקעות

ליצירת קשר לחץ כאן

ליווי וייעוץ שיווקי לרכישת חברות בארץ ובעולם

קרן השקעות מאפשרת למנהליו להשקיע כסף של משקיעים ולקבל אחוז מסוים מהרווחים של העמיתים בקרן. בפועל קרן ההשקעות מאפשרת לכל הצדדים השותפים שלה ליהנות מרווחים במידה והקרן מנוהלת בחכמה. 

קרן ההשקעות מבצעת מעקב אחר חברות עם פוטנציאל רכישה, מחקרי שוק, מחקרי מתחרים, רווחי החברה, נכסי החברה וכו'. מתקיימות פגישות רבות בדיקת המוצרים בדיקת בהלקוחות שווי השוק ועוד . אחד הפרמטרים המתפתחים בעולם כיום זה המיתוג של החברה המעמד של החברה מבחינה מיתוגית ומעמד החברה מבחינה דיגיטלית . 

מעמד החברה מבחינה מיתוגית  – מה הכוונה? 

לעיתים נרכשות חברות ותיקות ומסורתיות מאד שלא הושקע בהן תהליך מיתוג ובניית מותג מודרני. בניית המותכ ממצבת את החברה במעמד גבוהה שאף לעיתים מהווה יתרון על פני המתחרים. בדיקת ערך המותג טרם רכישת החברה יתרום באופן משמעותי להחלטה אם לקנות את החברה. 

 

בדיקת הנכסים הדיגיטליים של החברה 

חלק חשוב מאד במעמד החברה הוא ערך המותג מבחינת התדמית שלו בעולם דיגיטלי , בחינת הנכסים הדיגיטליים ופוטנציאל השוק בכל תחומי הדיגיטל. האם ניתן למכור את המוצר אונליין? האם יש נכסים דיגטליים לחברה? כמה כניסות לאתר ? האם המתחרים מוכרים אונליין? כמה כסף מושקע בתחומי השיוק אונליין? מה שווי השוק ? וכמה הביטויים הרלוונטים לחיפוש מוצרי החברה תחרותיים בגוגל ? 

כל השאלות הללו ועוד משמעותיות מאד בעידן הדיגיטלי של ימנו. בבואכם לבחון רכישות של חברות חשוב מאד להבין את גודל השוק בתחום אונליין. הפוטנציאל הדיגיטלי הוא עצום! ואם יש הזדמנות לשווק אונליין שווה להבין זאת הרבה לפני שמבצעים את הרכישה. 

הנסיון שלי כמנהלת שיווק למעלה מ 15 שנים וכמנהלת דיגיטל בשנים האחרונות , לבצע מחקר שוק הן של המותג והן של הנכסים הדיגיטליים שלו. 

ההשקעה הכספית בדיגיטל מגיעה לעיתים למיליוני שקלים . לא תמיד מקבלי ההחלטות בחברה מבינים את פוטנציאל ההחזרה עבור ההשקעה. לעיתים שווה מאד להשקיע אך לעיתים כדאי להימנע או לחילופין להשקיע באופן מתון ובהתאמה לשוק הרלוונטי. 

 האם כדאי להשקיע , איפה המתחרים ? ומה פוטנציאל השוק בעולם הדיגיטל , נשמח להגיע לפגישת יעוץ חינם. השאירו פרטים באתר 

 

 

 

 

 

השאר/י פרטים ונציג יחזור אליך

חייגו כעת