וואטס אפ ביזנס
השאר/י פרטים ונציג יחזור אליך

שיווק בוואטסאפ

ליצירת קשר בוואטסאפ
צור קשר

 

איך לשווק את העסק שלך דרך הוואטסאפ ?

וואטסאפ זו רשת חברתית שמטרתה שליחת הודעות חינמיות וביצוע שיחות טלפון. וואטסאפ נקנתה ב 2014 ע"י פייסבוק ומאז כוחה השיווקי הלך וגדל. האפליקציה הפכה במהירות שיא לנפוצה בכל העולם ובפרט בישראל. מה הדבר הראשון שאתה עושה כשאתה קם בבוקר?  התשובה ברורה, בודק את הוואטסאפ. בוא נודה על האמת , אנחנו בודקים את הוואטסאפ לפני השינה, ופותחים את הבוקר עם קפה וואטסאפ.

כמה עובדות מעניינות על הוואטסאפ:

  • משתמש פותח את הוואטסאפ בממוצע כ 23 פעמים ביום רגיל
  • 99% אחוזי פתיחה לכל הודעה!
  • מגע אישי ופרסונלי עם הלקוח  – יוצר קשר חם עם הלקוחות
  • אפשרות שיתוף הוואטסאפ באתר העסק שלכם

אז איך אפשר להשתמש בוואטסאפ כפלטפורמה שיווקית יעילה ונוחה לקידום העסק שלך?

וואטסאפ במחשב:

הורידו את האפליקציה למחשב הנייח שלכם, זה יסייע לכם מאד בעבודה בהעברת קבצים/תמונות ומסמכים. אם תלמדו להשתמש נכון בוואטס אפ תקצרו באופן משמעותי את התקשורת מול הלקוחות שלכם, ספקים וקולגות. היתרון הגדול של הוואטסאפ, זו הזמינות של האנשים, אתם שולחים בקלות והמהירות את ההודעה וכך גם מקבלים במהירות את התשובה.

רשימות תפוצה ללקוחות/ ספקים

וואטס אפ מאפשרת לבנות רשימות תפוצה לפי תחומים/נושאים ובכך לשלוח בלחיצת כפתור הודעה אחת לתפוצה רחבה (עד 256 נמנעים נכון להיום). היתרון הגדול בבניית רשימות התפוצה הוא בכך שההודעה מגיעה באופן ישיר מהמספר שלך לנמען ושאר הלקוחות אינם יכולים לראות האחד את השני ואינם יכולים להגיב .

רשימות תפוצה לוואטס אפ

שיווק דרך רשימות תפוצה בוואטס אפ

 

קמפיינים שיווקיים דרך המשתמשים

בוואטס אפ הולך וגדל השיווק דרך רשימת הלקוחות ואנשי הקשר בטלפון הפרטי שלכם. למעשה השיווק נעשה דרך אנשי הקשר עצמם. זה שיווק חכם וצעיר שמאפשר ללקוח להפיץ בין חבריו את ההודעה (עם המסר השיווקי) ובתמורה יקבל מתנה מדליקה. דוגמא לכך ניתן לראות בחברת ספורט ידועה בעולם (אדידס) שמשתמשת בוואטס אפ בצורה חכמה בשיווק דרך חברים. אדידס בנתה קמפיין וואטס אפ סביב יום ההולדת ה 96 של המותג, היא חילקה 3100 זוגות נעליים וחולצות למי שישתף את הפוסט עם 20 מחבריו או עם 5 קבוצות שבהן הוא חבר.

שיווק חכם דרך וואטס אפ

שיווק דרך חברים בוואטס אפ

לסיכום,

הוואטסאפ מהווה היום כלי חדשני לשיווק צעיר ומקצועי דרך החברים באנשי הקשר של הטלפון הפרטי שלכם. אפשרויות השיווק בוואטסאפ רבות ומגוונות והתוצאות מעולות. אחוזי הפתיחה של ההודעות בוואטאפ מגיע לכ 99% כך שהחשיפה לכל מסר שיווקי מאד מאד גדולה. אנחנו ממליצים לשלב בתכנית השיווק השנתית גם שיווק דרך הוואטסאפ, אתם תברכו על כך!  אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים לפנות אלינו בוואטסאפ או בצור קשר.

 

 

 

 

 

 

השאר/י פרטים ונציג יחזור אליך